Časté otázky

Možnosti platby

Dobierkou, prevodom na účet či platba v hotovosti pri osobnom prevzatí. Je už len na vás akú možnosť si vy zvolíte. Je našou prioritou aby zákazník nemusel robiť žiadne kompromisy ale aby si zvolil možnosť platby takú aká mu najviac vyhovuje. 

 

Možnosti dopravy

Kuriérskou službou DPD, nadrozmerne náklady Toptrans, slovenskou poštou, Zásielkovňou či po dohode na osobnom prevzatí. Je pre nás dôležité aby ste boli vy spokojný a aby ste si vybrali z možnosti dopravy ktorá Vám najviac vyhovuje.

 

Reklamácie a vrátenie tovaru

Pred samotnou reklamáciou tovaru nás neváhajte kontaktovať emailom (e-mail@smsolar.sk) alebo telefonicky 0948887772. Problém môže byť odstránený našim poradenstvom a môžete tak predísť zbytočnému posielaniu produktov.

V prípade že Vám tovar nevyhovuje alebo s ním nie ste spokojný máte nárok na vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu a to do 14 dní od prevzatia tovaru. Po vyplnení formulára a odoslaní na e-mailovú adresu e-shop@smsolar.sk sa s vami spojíme a dohodneme prevoz tovaru na vaše náklady späť na našu adresu Lipovce 260, 08236 Lipovce .

Odstúpenie od zmlúvy

Reklamačny poriadok

 

Potrebujete poradiť s výberom tovaru?

Máte problém s výberom solárneho systému alebo len potrebujete poradiť ktorý produkt je pre Vás vhodný? Žiaden strach u nás Vám s tým určite poradíme. Stačí napísať e-mail na adresu e-shop@smsolar.sk alebo sa s nami spojiť telefonicky na číslo 0948887772 či napísať správu na Facebook stránku SMsolar poprípade využiť možnosť livechatu na našej stránke.

 

Ako je to s monážou?

V prípade že máte záujem o montáž solárneho systému radi Vám vyhovieme. Po osobnej dohode na termíne a mieste inštalácie sa dohodneme na cene a následne zrealizujeme inštaláciu.