Časté otázky

Možnosti platby

Dobierkou, prevodom na účet, kreditnou kartou či platba v hotovosti pri osobnom prevzatí. Je už len na vás akú možnosť si vy zvolíte. Je našou prioritou aby zákazník nemusel robiť žiadne kompromisy ale aby si zvolil možnosť platby aká mu najviac vyhovuje. 

 

Možnosti dopravy

Kuriérskou službou DPD, Slovenskou poštou, Zásielkovňou, nadrozmerné náklady spoločnosťou Toptrans alebo tu je možnosť osobného prevzatia tovaru v sídle našho e-shopu. Je pre nás dôležité aby Naši zákazníci boli spokojný a aby si vybrali z možnosti dopravy ktorá im najviac vyhovuje.

 

Reklamácie a vrátenie tovaru

Pred samotnou reklamáciou tovaru nás neváhajte kontaktovať emailom (e-mail@smsolar.sk) alebo telefonicky 0948887772. Problém môže byť odstránený našim poradenstvom a môžete tak predísť zbytočnému posielaniu produktov.

V prípade že Vám tovar nevyhovuje alebo s ním nie ste spokojný máte nárok na vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu a to do 14 dní od prevzatia tovaru. Po vyplnení formulára a odoslaní na e-mailovú adresu e-shop@smsolar.sk sa s vami spojíme a dohodneme prevoz tovaru na vaše náklady alebo využijete možnosť osobného odovzdania tovaru späť na našu adresu Sabinovská 137, 080 01 Prešov.

Odstúpenie od zmlúvy

Reklamačny formulár

Reklamačný poriadok SMsolar s.r.o.

 

Potrebujete poradiť s výberom tovaru?

Máte problém s výberom solárneho systému alebo len potrebujete poradiť, ktorý produkt je pre Vás vhodný? Žiaden strach u nás Vám s tým určite poradíme. Stačí napísať e-mail na adresu e-shop@smsolar.sk alebo sa s nami spojiť telefonicky na čísle 0948887772 či napísať správu na Facebook stránku SMsolar . Poprípade môžte využiť možnosť livechatu na našej web stránke.

 

Ako je to s monážou?

V prípade že máte záujem o montáž solárneho systému radi Vám vyhovieme. Inštaláciu vám vieme zrealizovať po vzájomnej dohode na termíne mieste a cene inštalácie.